Dnia 19 kwietnia 2011 roku w naszej szkole odbyły się "Drzwi Otwarte" naszego Gimnazjum. Wzięli w nich udział uczniowie klas VI szkół podstawowych. Naszych gości w auli szkolnej przywitała Pani Dyrektor Gimnazjum - Renata Moczulska, przekazując informacje o naborze w przyszłym roku szkolnym. Przewodnicząca szkoły Marysia Piosik i Jonatan Linda opowiedzieli o zajęciach pozalekcyjnych i omówili przygotowaną do tego tematu prezentację. Pola Dziedzic zaśpiewała dla nich piosenkę, a następnie udali się do klas uczestniczac w podsumowaniu projektów edukacyjnych, w których brali udział uczniowie klas II. Nasi goście mieli możliwość ocenienia projektów i wyboru najbardziej interesującego dla nich. Najwyżej oceniony został projekt z chemii.

Lista wszystkich projektów przedstawia się następująco:

1. JĘZYKA POLSKIEGO „Pudełko zwane wyobraźnią” (p. Alicja Susser)
  2. BIOLOGIA „Gwiazdy życia i śmierci” (p. Beata Jaskulska)
  3. JĘZYK ANGIELSKI „Moja mała Ojczyzna” (p. Agnieszka Nowacka)
  4. ZAJĘCIA TECHNICZNE I INFORMATYKA „Zabytki powiatu milickiego”
    (p. Anna Pawlak, p. Mirosław Barteczka)
  5. FIZYKA „Hałas twój wróg” (p. Barbra Kotlicka)
  6. GEOGRAFIA „Czy Dolina Baryczy jest regionem atrakcyjnym turystycznie?”
    p. Elżbieta Kwapisz)
  7. CHEMIA „Kolorowy świat chemii” (p. Marek Ziarko)
  8. RELIGIA „Sławni ludzie o Bogu” (siostra Martyna)

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ z prezentacji projektów - kliknij tutaj.