prawo124.03.17 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Konkursu Wiedzy o Prawie zorganizowanego Szkołę Bliższą Prawu i Centrum Edukacji Prawnej. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej, do której kwalifikowali się wszyscy, którzy osiągnęli w części I wynik 70%. O 10:00 do testu wiedzy o prawie przystąpiło 14 uczniów. Do etapu II awansowali: Marcel Chołodecki (1b), Olimpia Goldman (1b), Błażej Klus (1a), Julia Kowalska (3b) i Anna Rozmarynowicz (3a). W II części konkursu uczestnicy losowali jedno pytanie i po przygotowaniu się (10 min.) udzielali dłuższej, ustnej odpowiedzi. Rywalizacja była bardzo zacięta, a uczestnicy wykazali się olbrzymim zaangażowaniem i świetnym przygotowaniem. Różnice między pierwszą piątką były niewielkie. Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce: Julia Kowalska 3b

II miejsce: Anna Rozmarynowicz 3a

III miejsce: Błażej Klus 1a

IV miejsce: Olimpia Goldman

V miejsce: Marcel Chołodecki.

Do etapu okręgowego zakwalifikowały się pierwsze trzy osoby.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

prawo1