Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/adastra/public_html/adastra/plugins/content/sigplus/metadata.php on line 325

street

Wczoraj 25.05.2019 roku na boiskach AWF Wrocław odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Streetballu w ramach Festynu "Przewietrz się na Olimpijskim". Była to duża impreza sportowa na wrocławskim AWF - w różnych dyscyplinach sportu, na którą zaproszono wielu wybitnych przedstawicieli i osób. Byli tam między innymi włodarze różnych uczelni, urzędów i znanych sportowców ze świata sportu. Reprezentacja SSP "Ad Astra" zajęła wysokie IV miejsce w tegorocznej edycji stretballa. Dziękuję moim zawodnikom za walkę i reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych streetballa.

Skład SSP "Ad Astra": Jasiu Jachimowski, Mateusz Iskrzyci, Miłosz Mazik, Marcin Gembarowski.

Gratulacje SSP "Ad Astra" w Miliczu!!!