konk all16 czerwca odbyła się w auli szkoły uroczystość wręczenia nagród za zajęcie I miejsc w konkursach szkolnych. W roku szkolnym 2015 / 2016 odbyło się w szkole wiele konkursów a więc i było wiele wyróżnionych uczniów i nagród. Uroczystość poprowadzili: Julia Sip oraz Piotr Papierowski. Prowadzący zdradzili nam przepis na odniesienie sukcesu. A przepis jest bardzo prosty: kilogram spostrzegawczości, pół kilograma logicznego myślenia, ćwierć kilograma wiedzy, szczypta szczęścia i odrobina umiejętności kombinowania. Wszystkie te składniki należy starannie wymieszać i przez godzinę, dwie – w zależności od konkursu – w temperaturze pokojowej i totalnym skupieniu rozwiązywać zadania problemowe. Nagrody wręczyły: Dyrektor Renata Moczulska, Wicedyrektor Małgorzata Socha oraz Pani Beata Jaskulska – Prezes Stowarzyszenia „Przyjazna Edukacja”. Podczas uroczystości wystąpił szkolny zespół wokalno – instrumentalny (pod kierunkiem Pani Marii Nahajowskiej). Zdjęcia z uroczystości zawdzięczamy Wiktorii Bolińskiej.