zz1Dnia 14.06.2016r. odbyła się gra miejska zorganizowana przez Młodzieżową Radę Miejską w Miliczu, w której wzięło udział 15drużyn z terenu całej gminy. W kategorii Gimnazjum nasza szkoła zajęła I MIEJSCE. Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klasy IIIa w skład, której weszli: Adam Górka, Adam Jaskulski, Jakub Kokot, Michał Smyrnów i Tomasz Zając. Start, a zarazem meta całej gry zaczynała się spod restauracji Parkowa, gdzie przez 3,5 godziny każda z drużyn zdobywała punkty wyznaczonych na mapie miejscach znajdujących się na terenie całego Milicza. Nasza drużyna pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dzielnie walczyła o podium i wykonywała prawie wszystkie zadania bezbłędnie, świetnie się przy tym bawiąc. Po dotarciu wszystkich drużyn zostały uroczyście wręczone dyplomy, puchary  oraz medale dla każdego uczestnika.

zz2