Pragnę zaproponować rodzicom uczniów naszej szkoły oraz uczniom i nauczycielom udział w projekcie systemowym  „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”, realizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej. Istotą projektu jest wspieranie współpracy uczniów, rodziców i nauczycieli na terenie szkół. Każdy z podmiotów uczestniczących w projekcie wypracuje swój unikalny program współpracy, który pozwoli na włączenie uczniów i rodziców w codzienne życie szkoły. Poniżej przedstawiam dokładny opis programu prosząc o zapoznanie się. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do współpracy i deklaracji udziału w projekcie. KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI.

Renata Moczulska – dyrektor szkoły