Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista - Marta Ochowicz z 2b będzie nas reprezentować w części matematyczno - fizycznej, Małgorzata Pawłowicz i Michał Moczulski (uczniowie 2a) zakwalifikowali się do części humanistycznej, Marcelina Klaus z 2b do części przyrodniczej . Gratulujemy tym bardziej, że nasi uczniowie należą do nielicznych uczniów klas drugich, którzy uzyskali kwalifikacje.
Poniżej publikujemy listę uczestników wraz z najlepszymi wynikami poszczególnych egzaminów :
Uczeń | Konkurs | Ilość punktów | |
1 | Marta Ochowicz | Matematyczny (M) | 22 |
2 | Marcin Dominik | Matematyczny (M) | 20 |
3 | Mateusz Kowalczyk | Matematyczny (M) | 20 |
4 | Michał Rataj | Matematyczny (M) | 19 |
5 | Marcelina Klaus | Matematyczny (M) | |
6 | Filip Zając | Matematyczny (M) | |
7 | Kamil Barteczka | Matematyczny (M) | |
8 | Łukasz Cioroch | Matematyczny (M) | |
9 | Maria Piosik | Matematyczny (M) | |
10 | Mateusz Baczkowski | Matematyczny (M) | |
11 | Izabela Nowak | Matematyczny (M) | |
12 | Małgorzata Pawłowicz | Matematyczny (M) | |
13 | Mariola Buczkowska | Matematyczny (M) |
Uczeń | Konkurs | Ilość punktów | |
1 | Małgorzata Pawłowicz | Humanistyczny (H) | 26 |
2 | Michał Moczulski | Humanistyczny (H) | 25 |
3 | Cezary Dryzd | Humanistyczny (H) | 19 |
4 | Filip Marcinek | Humanistyczny (H) | 19 |
5 | Sebastian Grzelczak | Humanistyczny (H) | 19 |
6 | Wiktoria Stefaniszyn | Humanistyczny (H) | 19 |
7 | Aleksandra Wolarz | Humanistyczny (H) | |
8 | Malwina Turczynowska | Humanistyczny (H) | |
9 | Mariola Buczkowska | Humanistyczny (H) | |
10 | Karolina Markowska | Humanistyczny (H) | |
11 | Bartosz Smoczyk | Humanistyczny (H) | |
12 | Pola Dziedzic | Humanistyczny (H) |
Uczeń | Konkurs | Ilość punktów | |
1 | Marcelina Klaus | Przyrodniczy (P) | 22 |
2 | Filip Zając | Przyrodniczy (P) | 19 |
3 | Małgorzata Pawłowicz | Przyrodniczy (P) | 19 |
4 | Mikołaj Stepańczak | Przyrodniczy (P) | 19 |
5 | Emilia Wasiczko | Przyrodniczy (P) | |
6 | Magdalena Basak | Przyrodniczy (P) | |
7 | Malwina Turczynowska | Przyrodniczy (P) | |
8 | Mateusz Baczkowski | Przyrodniczy (P) | |
9 | Cezary Dryzd | Przyrodniczy (P) | |
10 | Wiktoria Stefaniszyn | Przyrodniczy (P) | |
11 | Izabela Nowak | Przyrodniczy (P) | |
12 | Maria Piosik | Przyrodniczy (P) | |
13 | Marta Ochowicz | Przyrodniczy (P) | |
14 | Tomasz Rabczuk | Przyrodniczy (P) | |
15 | Aleksandra Wolarz | Przyrodniczy (P) | |
16 | Aleksandra Wolarz | Przyrodniczy (P) | |
17 | Mateusz Kowalczyk | Przyrodniczy (P) | |
18 | Kamil Stępień | Przyrodniczy (P) | |
19 | Karolina Tarczyńska | Przyrodniczy (P) | |
20 | Pola Dziedzic | Przyrodniczy (P) | |
21 | Bartosz Smoczyk | Przyrodniczy (P) | |
22 | Mariola Buczkowska | Przyrodniczy (P) | |
23 | Tomasz Dłutowski | Przyrodniczy (P) | |
24 | Karolina Markowska | Przyrodniczy (P) |