geo22Adrian Boniecki, uczeń klasy II B, został LAUREATEM DOLNOŚLĄSKIEJ OLIMPIADY Geograficznej. W etapie finałowym, który odbył się 27 kwietnia uczestniczyło 77 uczniów. Arkusz konkursowy w I części składał się z 30 zadań zamkniętych i 6 otwartych.  Adrian bardzo dobrze poradził sobie z zadaniami i dostał się wraz z 24 uczniami do ostatniego etapu. W Wielkim Finale uczniowie zmierzyli się z czterema zadaniami otwartymi, do wykonania których niezbędne było wnikliwe przyglądanie się prezentowanym zdjęciom. Adrian pokonał większość uczestników z całego województwa.

Dzisiejszym sukcesem ADRIAN udowodnił, że warto być wytrwałym i udoskonalać swoją wiedzę. Gratulujemy Pani Kamili Kantorskiej - nauczycielce geografii i opiekunce Adriana.

GRATULACJE ADRIAN i życzymy dalszych sukcesów.