praw125 kwietnia w sądzie okręgowym we Wrocławiu odbył się drugi (wojewódzki) etap konkursu prawniczego. Naszą szkołę reprezentowali: Anna Rozmarynowicz, Julia Kowalska i Błażej Klus. Konkurs (podobnie jak etap pierwszy) składał się z dwóch części pisemnej i ustnej.

W pierwszym części uczestnicy zmierzyli się z testem złożonym z 10 pytań. Podczas części ustnej losowali jedno zagadnienie, a następnie musieli je zaprezentować w sposób jak najbardziej kompletny. Za każdą część można było zdobyć 20 punktów. II etap był dość trudny i niestety żadna z osób reprezentujących naszą szkołę nie przedostała się do etapu ogólnopolskiego. Niemniej samo zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego jest sporym sukcesem, gdyż do etapu wojewódzkiego kwalifikowały się zaledwie 3 osoby z każdej szkoły, które uzyskały na etapie szkolnym minimum 70%. Serdecznie gratulujemy Ani, Julii i Błażejowi.

praw1