31 marca 2017 r. dobiegła końca kolejna edycja programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych, którego  ideą jest:

•    uczenie dzieci i młodzieży pozytywnego myślenia o pieniądzu i procesie jego zarabiania;
•    promowanie oszczędzania;
•    rozwijanie przedsiębiorczości;
•    zachęcanie do angażowania się w działalność społeczną.

W związku z tym członkowie SKO zorganizowali różne działania konkursowe pod nazwą „Spółdzielnia Dobrych Serc” mające na celu uzbieranie środków na rzecz lokalnych Domów Dziecka.  W listopadzie odbyła się charytatywna dyskoteka andrzejkowa, a  w grudniu wernisaż prac naszych uczniów oraz kiermasz ozdób i stroików świątecznych; dodatkowo każda klasa zorganizowała charytatywny kiermasz ciast. Uzyskane w ten sposób środki w wysokości 1991,46 PLN  zostaną wkrótce przekazane podopiecznym „Domu nad Baryczą”. Serdecznie dziękujemy  wszystkim członkom szkolnej społeczności, którzy w jakikolwiek sposób wsparli   nasze działania. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy III c, która w tym roku szkolnym była koordynatorem projektu.

Członkowie SKO