zbiorka zywnosci25 marca 2017r. uczniowie Społecznego Gimnazjum Ad Astra włączyli się w akcję „Tak pomagam” organizowaną przez OPS w Miliczu, Caritas oraz PCK w Miliczu. Podczas wielkanocnej zbiórki wolontariusze będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu.  Produkty trafią do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

DZIĘKUJEMY uczniom klas 1 i 2 – Sandrze Augustyniak, Patrycji Gągorowskiej, Igorowi Łakiewiczowi, Michałowi Nowickiemu, Wiktorowi Piotrowskiemu Adrianowi Bronieckiemu, Emilii Waszkowiak, Annie Olszczyńskiej, Cezaremu Zakrzewskiemu , Bartoszowi Grabowskiemu, Maciejowi Wójcikowi, Gabrieli Dzielickiej , Olimpii Goldmann, Hubertowi Potokowi, Aleksandrze Kubiak, Jakubowi Owsianemu, Szymonowi Mazurkiewiczowi, Paulinie Szymurze, Alicji Fendorf oraz Agnieszce Gerc za WIELKIE SERCE.