Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Akademii Konkursu Wiedzy o Prawie.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI) i gimnazjalnych.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do dnia 20 marca 2017 r., pierwszy etap (szkolny) odbędzie się w dniu 24 marca 2017 r., godz. 10:00, etap wojewódzki (we Wrocławiu) w dniu 25 kwietnia 2017 r., finał w Warszawie - 16 maja 2017 r.
Dla finalistów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Osoby chcące wziąć udział w Konkursie proszę o zgłoszenie się bezpośrednio do Organizatora w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe dokumenty możecie pobrać ze strony Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Izby Radców Prawnych pod adresem: http://centrumedukacjiprawnej.pl/?page_id=474.

Koordynatorem konkursu w szkole jest p. Marcin Chytry.