Serdecznie zapraszamy uczniów  do wzięcia udziału w konkursie Mam talent do nauki 2017!

mam talent 2017Kliknij WIĘCEJ aby zobaczyć szczegóły.

To już szósta edycja, organizowanego przez Politechnikę Wrocławską, konkursu, który obejmuje dwa etapy:

I.  Przesłanie (ze szczegółowym opisem), w terminie od 1 lutego 2017 r. do 31 maja 2017 r., na wskazany adres mailowy autorskiego, samodzielnie przygotowanego projektu badawczego lub technicznego obejmującego swoim zakresem przedmioty ścisłe lub szeroko pojętą technikę.
II. Najlepsze prace zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu. Odbędzie się on w połowie czerwca na Politechnice Wrocławskiej. Finaliści będą mieli wówczas za zadanie atrakcyjne zaprezentowanie swojego projektu przed jury konkursowym.

Zwycięzca konkursu oraz laureaci II i III miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest także możliwość wzięcia udziału w programie „Wybitnie uzdolnieni na Politechnice Wrocławskiej", w którym uczelnia zapewnia kandydatowi, który podjął studia w Politechnice Wrocławskiej liczne profity i udogodnienia.

Zgłoszenia wraz z dokładnym opisem projektu badawczego lub technicznego należy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń upływa 31 maja o północy.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: http://pwr.edu.pl/kandydaci/mam-talent-do-nauki