100 LECIE

9 listopada 2018 roku w Naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100. lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczniowie szkolnej społeczności, którzy zaangażowali się w organizację zaprosili widzów do wspólnego świętowania. Swoim spektaklem przypomnieli zebranym w auli szkolnej historie Naszego państwa począwszy od chrztu Polski, przez Polskę Piastowską, Rzeczpospolitą Obojga Narodów, rozbiory, walkę o niepodległość, dwie wojny światowe, okres PRL, aż do dziś. Nie zabrakło piękny recytacji i utworów muzycznych. Całość zakończył wspólnie zatańczony polonez.

Była to znakomita okazji nie tylko do wspólnego świętowania, ale także do refleksji i przypomnienia sobie historii Naszej Ojczyzny.