SKO

SKO działające pod patronatem Banku Spółdzielczego w Miliczu zajęło II miejsce w etapie regionalnym konkursu. W całej  Polsce do zmagań przystąpiło 30 000 dzieci i młodzieży z ponad 250 szkół  realizujących program pod patronatem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Ponadto większość szkół prowadzi swojego bloga na platformie internetowej programu TalentowiSKO – w tym oczywiście nasza szkoła.

Zadaniem uczestników  projektu „Spółdzielnia Dobrych Serc” była organizacja zbiórki pieniędzy na wybrany cel. Przypominamy, że nasi uczniowie zdecydowali się pomóc małej Michalince z Milicza, która zmaga się z ciężką chorobą. Uroczysta gala z wręczeniem nagród odbyła się 14 czerwca w KOM-ie. Prezes Banku Spółdzielczego, pani Katarzyna Misiak, wręczyła przedstawicielom SKO  upominki rzeczowe i zachęciła do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Gratulujemy!