pow.konk.recyt

27 marca 2018r. w naszej szkole odbył się już po raz kolejny Powiatowy Konkurs Recytatorski.

Całe wydarzenie prowadzili uczniowie klasy II Julia Bałabuch i Marcel Chołodecki. Zadaniem uczestników była interpretacja głosowa wybranego utworu poetyckiego, fragmentu prozy lub dramatu. W zmaganiach wzięło udział 19 uczestników z siedmiu szkół naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Andrzejewska z wierszem Wisławy Szymborskiej pt. „Kot w pustym mieszkaniu”, Marvin Owczarek z wierszem Ludwika Jerzego Kerna „Dialog z pluskwą” oraz Igor Łakiewicz, który zajął trzecie miejsce z wierszem Wojciecha Młynarskiego pt. „Szajba”. Serdecznie gratulujemy Igorowi oraz pozostałym uczestnikom naszej szkoły.