dysk2

23 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka Andrzejkowa, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych hitów muzycznych. Podczas imprezy można było skorzystać z magicznych wróżb, które przygotowała każda klasa. Tego wieczoru każdy uczeń mógł dowiedzieć się kim zostanie w przyszłości, poznać swoje przeznaczenie z kart, magicznych serc, jak i również z pysznych ciasteczek. Tak więc, każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne zadania i wykonywał je, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Największą atrakcją była wróżba z butami, gdyż próg auli jako pierwsze przekroczyły buty Oli i Marcela, ich zadaniem był wspólny taniec. Energię straconą podczas tańców można było uzupełnić smakołykami w mini sklepiku. Zebrane pieniążki podczas zabawy, zostaną przeznaczone na ciężko chorą Michalinkę Plewkę z Milicza. Dziękujemy :)