DSC04900

W dniu 4 września odbyła się w auli szkoły uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/18. Tradycyjnie jako gospodarz szkoły przemawiała Pani Dyrektor Renata Moczulska witając zgromadzoną i wypoczętą młodzież, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości.

Uczniowie pełni optymizmu, gromkimi brawami przywitali gości i grono pedagogiczne, z którym będą pracować w ciągu rozpoczynającego się roku szkolnego. Ważnym momentem uroczystości było przyjęcie nowych uczniów do społeczności szkolnej – wpis do „Złotej Księgi” oraz akt ślubowania. Uroczystość poprowadzili uczniowie klas 2 – Lena Defratyka oraz Maciej Wójcik, a oprawę artystyczną zawdzięczamy Wojtkowi Cieślikowi, który swoją grą na akordeonie wzbudził zachwyt.

Po uroczystości inauguracyjnej uczniowie z radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.