Drogi Absolwencie Szkoły Podstawowej!
Jeśli chcesz w pełni wykorzystać potencjał swoich zdolności, możliwości i poświęcić  trzy najbliższe lata na rzetelną naukę pod okiem życzliwych nauczycieli, naukę, która zaowocuje sukcesami i wysokimi wynikami na egzaminie, zapisz się do naszego gimnazjum. Do szkoły, która dobrze uczy, wychowuje i zapewnia właściwą opiekę oraz daje mnóstwo propozycji spędzania czasu wolnego.

Drogi Kandydacie:
• Zapewnimy Ci doskonale warunki do zdobywania wiedzy w przyjaznych, dobrze wyposażonych  salach lekcyjnych.
• Stworzymy Ci warunki do rozwijania twoich pasji i zainteresowań na kołach przedmiotowych, sportowych i artystycznych oraz  działalności społecznej.
• Pobudzimy Twoją wyobraźnię i rozbudzimy wrażliwość poprzez kontakt ze sztuką.
• Zagwarantujemy Ci poczucie bezpieczeństwa i brak anonimowości.
• Z nami zwiedzisz wiele zakątków Polski i … Europy, miło spędzisz czas podczas licznych wycieczek, spływów kajakowych i wędrówek górskich.
... i wiele, wiele więcej…

HARMONOGRAM  REKRUTACJI DO KLASY I SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM AD ASTRA W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

1.

Spotkania informacyjne z rodzicami kandydatów w szkołach podstawowych

marzec, kwiecień 2015r.

2.

Składanie kart zapisu do klas I- wstępna deklaracja

08-30.04.2015r.

3.

Składanie kart zapisu do klasy I

02-25.06.2015r.

3.

Dzień otwarty szkoły - spotkanie z kandydatami

16.04.2015r.

4.

Spotkanie organizacyjne z rodzicami kandydatów do szkoły

11.06.2015r.

5.

Rozmowy kwalifikacyjne

26-27.06.2015r.

6.

Składanie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach.

do 27.06.2015r.

7.

Ogłoszenie listy uczniów przyjętych do szkoły

27.06.2015r.